Hodinářství Humpolec

Hodinářství u Dubů

Facebook

Aktuality

VELIKOST HODINEK

31.01.2014

  Každý den se setkávám s velkým problémem , který trápí většinu dnešních moderních hodinkomilů, a to je průměr pouzdra!!!  Čím větší tím lepší , ale pouze pro dnešní zrůdný marketing. Kladu si otázku , kdo jim tuto šílenost nakukal ? REKLAMA !!! Proč? 

 Co je to reklama? Prodat něco ,co se  samo prakticky neprodává! Vybočit z řady a mít něco velkého( u pánů bych to chápal , mindrák z malého přirození je značný, ale u žen?). Všimli jste si , že klasické dámské hodinky našich matek a babiček dnes nemají žádnou šanci. Určitě ano. Ženy dnes nosí hodinky větší než muži , a to je fakt! Že by se je dnes muži snažili předehnat? To se mi také nezdá. Odpověď bude snažší než si myslíme. Chtějí se prostě zviditelnit!

 Nesmrtelná klasika z roku 1959 do dnešních dnů , Omega Speedmaster Professional má průměr 40 mm !! Akceptovatelný limit , který uspokojuje všechny vlastníky této krásy. Dnes prakticky  hodinky dětských rozměrů !

  Co k tomu závěrem dodat? Kvalitní hodinky nejsou o rozměru pouzdra , ale o STOJKU!!!!!!!

 Krásné , velké pouzdro obřích rozměrů , spousta tlačítek a korunek , nádherná lunea, antireflex nepoškrabatelné sklíčko , atd. Nanoře huj a dole fuj! Dole je složitý , komplikovaný , poruchový strojek ! Ve své podstatě, NEFUNTČNÍ!!

 

Zbytek si domyslete každý sám.

 

Fotogalerie