Hodinářství Humpolec

Hodinářství u Dubů

Facebook

Aktuality

VYSOKÉ CENY OPRAV ZNAČKOVÝCH SWISS HODINEK

02.02.2015

Ceny oprav Swiss hodinek značně ovlivňuje velmi nepříznivá situace ohledně extrémě slabého kurzu Koruny oproti Švýcarskému Franku !!! 

 Chtěl bych tímto upozornit klienty , kteří neumí - lépe řečeno NECHTĚJÍ umět počítat , že za posledních 6-7 roků oslabila Koruna  oproti Franku o více jak 60% !!!!!!!!!!!! Ano je to strašné číslo , ale já si ho nevycucal z prstu , to je tvrdá realita. Nebudeme hledat příčinu , to patří do nedělního politického pořadu . 

  Nehledě na další fakt ,  ceny dílů se rok od roku přirozeně zvedají!!

Najivně doufám , že snad již dochází všem chytrákům tento fakt , že díly  na Swiss hodinky nekoupíme v Kauflandu v akci ( MÁME RÁDI ČESKO!!).

  Tímto bych chtěl upozornit všechny kupce vintage nefunkčních funkčních hodinek , že cena takové repase , která zaručuje kvalitu a dobrou investici bude značně vysoká. Jo pokud je to řešeno způsbem typu  " Mám známého starého dědka a ten to ňák pořeší" , tak je jasné , že výsledek bude velkou čuňárnou a napácháme víc škod , než je zdrávo. 

  Závěrem jedna dobrá rada.

  Než vypálíte desetitisíce za vintage hodinky (nedej bože za chronograf), o kterých si nejste jisti  perfekním chodem , tak si tuto investici několikrát rozmyslete.  Protože cena repase a profesionálního servisu , může několikanásobně překročit cenu samotného nákupu. 

 Vždy počítejte s tím , že luxusní značkové vintage hodinky jsou jenom pro ty , kdo si to mohou finanče dovolit. Na tohle si vždy vzpomeňte v momentě , kdy se budete neslušně utrhávat na toho , kdo vám tuhle tvrdou realitu objasní. 

Fotogalerie